دستگير كردن روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی

دستگير كردن: روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی سازمان ملل سلاح های اتمی سقوط شوروری سابق جنگ سرد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره‌هایی که آلرژی دارند

دنیای امروزی پر است از انسان هایی که هر کدام به چیزهایی خاص و گاه خنده آمیز آلرژی دارند؛ از بعضی غذاها گرفته تا چیزهایی که در محیط زیست وجود دارند. در کمال نابا

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

ستاره هایی که آلرژی دارند

عبارات مهم : آلبوم

دنیای امروزی پر است از انسان هایی که هر کدام به چیزهایی خاص و گاه خنده آمیز آلرژی دارند؛ از بعضی غذاها گرفته تا چیزهایی که در محیط زیست وجود دارند. در کمال ناباوری بعضی از سلبریتی ها و اشخاص مشهور نیز به چنین آلرژی هایی مبتلا هستند که نشان می دهد حتی دنیای پرزرق و برق هالیوود نیز از گزند این شرایط تلخ در امان نیست. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با بعضی از عجیب ترین موارد آلرژی شخصیت های مشهور هالیوودی آشنا کنیم.

۱۰- بیلی باب تورنتون

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

بیلی باب تورنتون را همه به عنوان یک شخصیت نیرومند و گاه بیرحم می شناسند ولی واقعیت این است که جهت از پای درآوردن این صورت سرسخت سینمایی نیاز به تلاش زیادی نخواهید داشت. او به شدت به گلوتن و لبنیات آلرژی دارد و نزدیک شدن به صدف خوراکی نیز او را تا سرحد فوت ناخوش خواهد ساخت. او بابا نوئلی است که نمی تواند شیر وکلوچه اش را بخورد.

۹- زوی دشنل

دنیای امروزی پر است از انسان هایی که هر کدام به چیزهایی خاص و گاه خنده آمیز آلرژی دارند؛ از بعضی غذاها گرفته تا چیزهایی که در محیط زیست وجود دارند. در کمال نابا

زوی دشنل به خاطر حس شوخ طبعی و کمیک و همچنین چشم های آبی و پیرسینگ شده است اش مشهور است ولی چیزی که نمی دانستید این است که او به شدت به گوشت، لبنیات، گندم و تخم مرغ حساسیت دارد. حتی در هنگام فیلم برداری او نیز غذای مخصوص خود را از جایی که با آلرژی های او آشنایی دارد سفارش می دهد.

۸- جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون در سال ۲۲۰۱۵ اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی هشتمین آلبوم خود است ولی هنوز خبر جدیدی در مورد این آلبوم وجود ندارد. این صورت بلوند هالیوودی در تمامی زمینه های سرگرمی هالیوود از خوانندگی و رقص گرفته تا بازیگری و مجری گری فعالیت داشته است و خیلی سریع به مبلغ رژیم غذایی پیتزا محور تبدیل شد. ولی در کمال ناباوری او هیچگاه قادر نبوده طعم پیتزاهایی که این همه مدت تبلیغشان می کرده را بچشد لیکن وی به شدت به پنیر، گوجه فرنگی و گندم آلرژی دارد.

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

۷- درو بریس

درو بریس که یکی از بازیکنان مشهور دنیای فوتبال آمریکایی و عضو کلوب نیواورلئانز سینتس است همراه با همسرش به گلوتن و لبنیات آلرژی دارند. درو به آجیل ها و دانه های درختی نیز حساس است و همراه با همسرش به کمپین رژیم غذایی بدون لبنیات پیوسته اند. آن ها حتی به جمع آوری کمک های خیریه از طریق بنیاد خیریه خود جهت تحقیقات در مورد آلرژی های غذایی دست زده اند.

دنیای امروزی پر است از انسان هایی که هر کدام به چیزهایی خاص و گاه خنده آمیز آلرژی دارند؛ از بعضی غذاها گرفته تا چیزهایی که در محیط زیست وجود دارند. در کمال نابا

۶- بیانسه

بیانسه تصویر مجسم قشنگی و زنانگی است ولی واقعیت این است که وی علیرغم علاقه داشتن به بوی خوش، به بعضی از عطرها آلرژی دارد. زمانی که وی در حال ساخت برند عطر خود بود، اعضای تیم تولید کننده این عطر باید مطمئن می شدند عطری که تولید می کنند جهت این صورت مشهور قابل تحمل بوده و او بتواند بدون هیچ مشکلی عطر ساخته شده است به دست خود را استفاده نماید.

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

۵- آریانا گرانده

آریانا گرانده از بازیگران جوان سریال های تلویزیونی بود که با حضور در دنیای موسیقی به یکباره به شهرتی جهانی دست یافت. ولی این صورت جوان و مشهور این روزهای موسیقی به شدت به موز و صدف خوراکی آلرژی دارد و در طول تورهای خود به شدت باید مراقب نزدیک شدن به این دو خوراکی باشد.

۴- آگوست ماتورو

بازیگر نوجوان مجموعه تلویزیونی «دختر با دنیا آشنا می شود» (Girl Meets World) باید هنگام بازی در این مجموعه مواظب حساسیت های خاص خود باشد. او به بادام زمینی و دیگر دانه های خوراکی درختی، کنجد و نارگیل حساسیت شدید دارد و هیچگاه مزه این دانه های خوشمزه را درک نخواهد کرد.

۳- مایلی سایرس

مایلی سایروس به شدت به گلوتن و لاکتوز آلرژی دارد و در سال ۲۰۱۴ با خوابیدن شدن در کانزاس سیتی به علت یک تصویر العمل آلرژیک شدید نسبت به داروهایی که جهت وی تجویز شده است بود طرفدارانش را دلواپس ساخت. بعد از این ماجرا مایلی مجبور شد که برنامه اش را کنسل کند ولی قبل از آن از طریق توییتر از طرفدارانش بابت این وقفه عذرخواهی کرد.

۲- کلیس

کلیس خواننده ای که است که معمولاً او را به خاطر موزیک «میلک شیک» در آلبوم سال ۲۰۰۳اش با نام «خوشمزه» می شناسند و البته یک آشپز آشنا شده است نیز هست. ولی این خواننده و ترانه سرای بااستعداد به شدت به بادام زمینی آلرژی دارد و بر اساس گزارش ها در سال ۲۰۰۴ به علت تصویر العمل به خوردن بادام زمینی به بیمارستانی در آلمان انتقال یافته شد.

۱- راشل ویز

راشل ویز بازیگر بااستعداد و مشهوری است که جایزه اسکار را نیز در کارنامه خود دارد ولی نسبت به گندم آلرژی شدید داشته و رژیم غذایی خود باید خالی از گلوتن باشد. برداشتن گلوتن از رژیم غذایی، به گفته خودش، تاثیر زیادی در اصلاح شرایط سلامت عمومی داشته و اکنون او حس می کند که انرژی بیشتری نسبت به دوران مصرف گلوتن دارد.

مترجم: حسین علی پناهی

برترین ها

واژه های کلیدی: آلبوم | آلرژی | لبنیات | خوراکی | رژیم غذایی | رژیم غذایی | دنیای فوتبال | اخبار فرهنگی و هنری

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

ستاره‌هایی که آلرژی دارند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog