دستگير كردن روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی

دستگير كردن: روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی سازمان ملل سلاح های اتمی سقوط شوروری سابق جنگ سرد

گت بلاگز بین‌الملل سفر ترامپ به ریاض ناکام خواهد شد / مقامات حزب الله

مقامات حزب الله سفر آتی مدیر جمهوری آمریکا به عربستان و تشکیل اتاق عملیات علیه کشور عزیزمان ایران را بیهوده دانستند.

سفر ترامپ به ریاض ناکام خواهد شد / مقامات حزب الله

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، مسئولان و شخصیت های حزب الله روز یکشنبه در صحبت های جداگانه ای سفر آتی مدیر جمهوری آمریکا به عربستان سعودی و تشکیل اتاق عملیات علیه کشور عزیزمان ایران را نشانه ضعف و ناتوانی آنها و این اقدام را بی نتیجه دانستند.
«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا قرار است حدود یک هفته دیگر به عربستان سعودی سفر کند. در این سفر وی علاوه بر دیدار با مقام های ارشد سعودی، نشستی را با رهبران بعضی کشورهای عربی داشته باشد.

عبارات مهم : لبنان
بسیاری معتقدند بعضی از کشورهای عربی منطقه همچون عربستان سعودی که طی سال های اخیر در روندهای سیاسی و امنیتی منطقه ناکام شده است اند، می پندارند که آنها زیر چتر سیاست های ترامپ می توانند ناکامی های اخیر خود را جبران کنند.

«محمد رعد» عضو ارشد حزب الله و مدیر فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان در سخنانی نشانه از سفر دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا به عربستان را تشکیل یک اتاق عملیات مرکزی علیه کشور عزیزمان ایران و حامیان اسلام ناب محمدی دانست.

رعد روز یکشنبه در سخنانی به مناسبت شروع فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهر النبطیه گفت: همه کسانی که پیش از تجاوز سال 1996 میلادی در شرم الشیخ گرد هم جمع شدند تصمیم به حمله به ما گرفتند ولی نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند. بعد از آن در سال 2006 جمع شدند و جنگ گسترده ای علیه مقاومت در لبنان به راه انداختند و باز هم آرزوهایشان به باد رفت و شسکت خورده از جنگ خارج شدند.
«نواف الموسوی» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت نیز خطاب به کسانی که بعد از سخنان دبیرکل حزب الله راجع به خروج نیروهای حزب از مرزهای شرقی لبنان دچار توهم و خیالات شده است اند گفت: مقاومت همچنان در این معرکه حضور دارد و خروج از این منطقه نشان آن است که ماموریت انجام شده است است و جهت همین نیز حزب الله مسئولیت را به اهالی منطقه تحویل داد.
الموسوی هشدار داد که در صورت موفقیت غرب و صهیونیست ها و عرب ها در ساقط کردن دولت فلسطین، یک میلیون و دویست هزار فلسطینی ساکن اراضی 1948 با خطر آواره شدن مواجه خواهند شد.
شیخ «نبیل قاووق» عضو دفتر مرکزی حزب الله نیز نشست آمریکایی عربی را توهین دوباره ای به عرب ها دانست آیا که این نشست فلسطین و قدس را فروخته و از تجاوز سعودی به یمن حمایت می کند.
قاووق تاکید کرد که هیچ سودی از این نشست عاید لبنان نخواهد شد آیا که لبنان هرگز عضو محور آمریکایی سعودی نخواهد شد و زیر بار دستورات دیکته شده است سعودی و قیمومیت آمریکایی نخواهد رفت.
لبنان که با پیروزی در برابر دشمن اسرائیلی و تکفیری کرامت را جهت امت به ارمغان آورد هیچگاه تجاوز سعودی به یمن را تایید نخواهد کرد و توان بازدارندگی خود را در برابر رژیم صهیونیستی در بالاترین سطح حفظ می کند.
«سید هاشم صفی الدین» مدیر شورای اجرایی حزب الله نیز با بیان اینکه لبنان امروز با چالش های بزرگی همچون اسرائیل و آمریکا و سعودی و پول هایی که جهت نابودی مقاومت خرج می شود روبروست گفت: هر کلمه ای که از مسئولان غربی یا صهیونیستی راجع به مقاومت صادر می شود نشان دهنده حجم توان و عظمت مقاومت است که به عقل و فرهنگ و سیاست و رسانه های آنها ضربه زده و آنها را مختل کرده است.
جهت همین نیز آنها مقاومت را در نوک حمله های خود قرار داده اند. این مساله نه تنها نشانه ضعف مقاومت نیست بلکه علت بر قدرت آن هست.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: لبنان | آمریکا | عربستان | آمریکایی | دونالد ترامپ | عربستان سعودی | بین الملل | حزب الله لبنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog