دستگير كردن روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی

دستگير كردن: روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی سازمان ملل سلاح های اتمی سقوط شوروری سابق جنگ سرد

گت بلاگز خراسان رضوی اعلام اولویت های تازه اعزام حج تمتع خراسان رضوی

در صورت زیاد کردن سهمیه حج تمتع خراسان رضوی اولویت های تازه اعزام اعلام می شود.

اعلام اولویت های تازه اعزام حج تمتع خراسان رضوی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: در حال مشورت جهت زیاد کردن سهمیه این استان جهت اعزام به حج تمتع هستیم که در صورت موافقت، اولویت های تازه اعزام اعلام خواهد شد.

عبارات مهم : خراسان رضوی
وی افزود: سهمیه خراسان رضوی در حج تمتع امسال حدود هشت هزار و 500 نفر و معادل 10 درصد سهمیه کشور است که در صورت زیاد کردن این سهمیه از دارندگان سند ودیعه گذاری تا 29 اسفند سال 85 جهت عضویت دعوت به عمل خواهد آمد.

مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: هم اکنون چند ظرفیت خالی در بعضی کاروانهای مشهد و دیگر شهرستانهای استان وجود دارد که دارندگان سند ودیعه گذاری تا 30 دی 85 می توانند از امروز در این ظرفیت ها عضویت کنند.

شاد افزود: با توجه به اینکه این اعلام اولویت فقط جهت تکمیل ظرفیت خالی کاروانهای موجود هست، به محض تکمیل ظرفیت، عضویت متوقف خواهد شد.

وی گفت: به متقاضیان سفر حج تمتع توصیه می شود در نخستین وقت با مراجعه به سامانه haj96.haj.ir در قسمت ظرفیت کاروانها با گزینش نام استان از ظرفیت خالی کاروانهای حج تمتع این استان اطلاع یابند و جهت عضویت در کاروان مورد نظر اقدام کنند.

وی افزود: شرکت حج و زیارت خراسان رضوی اردیبهشت امسال 480 ظرفیت خالی جهت تکمیل سهمیه حج تمتع استان به دارندگان سند ودیعه گذاری تا 30 دی 85 اعلام کرده بود.

انتهای پیام// م.م

واژه های کلیدی: خراسان رضوی | اولویت های جدید | حج تمتع | افزایش سهمیه | خراسان رضوی | مشهد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog