دستگير كردن روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی

دستگير كردن: روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی سازمان ملل سلاح های اتمی سقوط شوروری سابق جنگ سرد

گت بلاگز فضای مجازی چگونه خبر های ارسال شده است در جیمیل را بازگردانیم؟

شما می توانید با فعال کردن یک گزینه امکان بازگرداندن خبر های ارسال در جیمیل را فراهم کنید.

چگونه خبر های ارسال شده است در جیمیل را بازگردانیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ارسال خبر از طریف یاهومیل یا جیمیل هرچند که دیگر با وجود اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و توانایی های آن نسبت به گذشته کمرنگ تر شده است است ولی هنوز هم عده بسیاری از بازدیدکنندگان فضا وب جهت تبادل اطلاعات و فایل های خود از این فضای استفاده میکنند.

برای هر فردی این مساله پیش آمده است که بعد از ارسال پیامی در این فضا از آنچه ارسال شده است پشیمان شده است اند و یا به اشتباه پیامی را ارسال کرده اند، جهت بازگرداندن این خبر ها یک راه حل راحت وجود دارد، کافیست گزینه enable undo send را فعال کنید.

برای دسترسی به این گزینه ابتدا صفحه جیمیل خود را باز کرده و سپس از گوشه سمت راست و بالای صفحه بر روی تصویر چرخدنده کلیک کرده و گزینه setting را گزینش کنید.

در پنجره باز شده است در قسمت general تیک گزینه enable undo send را فعال کنید، در مرحله بعد باید وقت بندی نمایش پیغام بازگرداندن خبر ارسال شده است را گزینش کنید.

چگونه خبر های ارسال شده است در جیمیل را بازگردانیم؟

از این بعد با ارسال هر خبر در جیمیل در بالای صفحه علاوه بر خبر موفقیت در ارسال گزینه نمایش خبر ارسالی را نیز می توانید ببینید. با کلیک بر روی آن در گوشه سمت راست خبر ارسال می توانید از گزینش گزینه های متفاوت به خصوص پاک کردن خبر استفاده کنید.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | نمایش | بازگرداندن | جیمیل | ترفندهای جیمیل | بازگردان خبر در جیمیل | پاک کردن خبر ارسال شده است در جیمیل |

چگونه خبر های ارسال شده است در جیمیل را بازگردانیم؟

چگونه خبر های ارسال شده است در جیمیل را بازگردانیم؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog