دستگير كردن روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی

دستگير كردن: روسیه آمریکا بین الملل خطر وقوع جنگ اتمی سازمان ملل سلاح های اتمی سقوط شوروری سابق جنگ سرد

گت بلاگز مازندران هزينه ميلياردی حوزه بهداشت و درمان در مازندران

1200 ميليارد تومان جهت زيرساخت های بخش سلامت و ارايه خدمات درمانی سه سال گذشته در مازندران هزينه شده است هست.

هزينه ميلياردی حوزه بهداشت و درمان در مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، ربیع فلاح استاندار مازندران درحاشیه بهره برداری مرکز درمانی شهید پولادی چمستان با اشاره به اينكه در مازندران بیش از 500 هزار نفر افراد فاقد بیمه در دولت یازدهم تحت پوشش بیمه قرار گرفتند، گفت: با زیاد کردن حمایت های بیمه ای در دولت يازدهم گام های بلندی جهت زیاد کردن شاخص های سلامت و امکان دسترسی افراد به زیرساخت های درمانی برداشته شده است است.

وی با بيان اينكه در شروع به كار دولت يازدهم، بيمه كارگران ساختمانی از مشكلات استان در اين بخش بود افزود: بيش از 50 هزار نفر كارگران ساختمانی مازندران در دولت تدبير و اميد بيمه شدند.

نماينده عالی دولت در استان، با بيان اينكه هم اکنون به افراد زير 14 سال، خدمات رايگان دندانپزشكی ارايه می شود، گفت: غربالگری كودكان دبستانی و اجرای طرح پزشك خانواده در دو استان مازندران و فارس كه از جمله نتايج ارزشمند آن ثبت و ضبط الكترونيكی سوابق افراد است .

هزينه ميلياردی حوزه بهداشت و درمان در مازندران

مرکز درمانی شهید پولادی چمستان که در آذرماه ۱۳۹۳ کلنگ زنی و در ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۶ همزمان با روز کارگر با حضور استاندار افتتاح شد در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع٬ بنایی بالغ بر ۱۸۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال احداث شده است است.

این مرکز درمانی دارای واحدهای ارایه خدمات دندانپزشکی٬ مامایی٬ آزمایشگاه٬ داروخانه٬ تزریقات و پانسمان و اورژانس است.

انتهای پیام/آ


1200 ميليارد تومان جهت زيرساخت های بخش سلامت و ارايه خدمات درمانی سه سال گذشته در مازندران هزينه شده است هست.

واژه های کلیدی: درمانی | مازندران | استان مازندران | هزینه درمانی | هزینه بهداشت و درمان | پوشش بیمه درمانی | بیمه کارگران ساختمانی | خدمات رایگان دندان پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog